אודות

שרה מתוקי

נעים מאד, קודם כל אמא לשלושה. מזה 25 שנה עוסקת בריפוי רב-תחומי לנשים בהחלמה ושינוי באמצע חיים. מורה ומרצה בארגונים. מטפלת הוליסטית בכירה עם התמחות בבית חולים, רייקי מאסטר ,מנטורית לריפוי תודעתי ואנרגטי, מנחת קבוצות . מפתחת תכנית “התחדשות”, ושיטת “שערי ריפוי”.ופעילה להנגשת ידע הריפוי בקהילה.

מכירה את הרגע הזה, כשהכל משתנה פתאום באמצע החיים? – הרגע הזה שאת אומרת לעצמך “אני מאבדת את זה”, “הגוף שלי מותש”, “מרגישה כבויה מבפנים”? כשכואב לך בגוף ,או רגש משתלט עליך ואת מוותרת על עצמך מראש?
זה כנראה הזמן לעשות סדר ולהעיר את נהר החיים בתוכך. להרגיע, לטפל ולקבל כלים חדשים לריפוי והתחדשות. אם זה מדבר אליך, והגעת לכאן.. אז ברוכה הבאה הגעת למקום הנכון –

  המקום לריפוי והתחדשות בזמנים משתנים.

טוב, מה זה ריפוי והתחדשות?

דמייני לך מצב שבו הגוף שלך מרגיש טוב, את רגועה, נינוחה. את מרגישה שוב מלאת עוצמה, חזקה, בגוף וגם בנפש.

שהחיוניות חזרה למערכת שלך, שיש לך תשוקה מחדש לחיים. מצב שבו את מצליחה למצוא שוב שקט בתוך הרעש. מצליחה שוב ליצור. להתמקד. דמייני לך מצב שאת מקבלת כלים לידיים ולדרך שלך, דרכם את יכולה לתחזק את עצמך ביום יום, כאלה שגם מאפשרים פריצות דרך להשיג את מה שאת באמת רוצה, חולמת וצריכה כבר הרבה זמן.. והפעם יותר מתוך קלות. פשוט, כי את ראויה!

הגעתי לעסוק בתחום הריפוי אחרי שהחיים טלטלו אותי. האמת, ממש עשיתי “דוקטורט בכאוס של החיים”, אפילו ספר כתבתי על זה.. אבל ביננו יכולתי לכתוב ממש אנציקלופדיה.. באותו זמן ניהלתי בית ומשפחה בעודי אמא לשלושה, עבדתי שנים בחברה גדולה, משרה תובענית. לחצים ועומסים שהשפיעו על הבריאות ויצרו גם עומס רגשי שהשפיע על כל תחום בחיים. הגוף שלי ממש קרס. באותו זמן האמנתי שהחיים קשים והם אכן הוכיחו לי שאני צודקת.

אז לא וויתרתי, האמנתי שזה לא הגיוני שבגיל 30 הגוף מתחיל להתפרק! יצאתי לחפש איך לעזור לעצמי. יצאתי לחקור ומצאתי שמסע החיים עובר דרך האמונות, השתקפויות שבחרנו לעצמנו. הכאבים, התקוות, ההשלכות. עד שהבנתי שלכל המערך הזה יש מנהל כללי- התת מודע שלי שעד אז לא יצרתי אתו קשר בכלל. מכאן התחיל מסע של בחירה להיות בריאה ומאושרת ובעיקר..כן, במקום חווית הנתק – להיות דווקא מחוברת ! וזה הרגיש ממש טוב!! (והאמת, חווית החיים שלי השתנתה פלאות).

זה התחיל מלימודים בעולם הרפואה המשלימה שנועדו קודם כל לעזור לעצמי. ובעודי בזמן ההכשרה הגעתי לסדנא אקראית שקראו לה בשם שלא הכרתי אז : “רייקי“, כל מה שידעתי שמהר מאד הרגשתי מחובקת באנרגיה חמה, מכילה, אוהבת. תוך זמן קצר מצאתי שזה איפשר יכולת לרפא, להעביר אנרגיה מזינה אלי ודרכי, הביטחון לחיים חזר, המכאובים נעלמו, נוצרה תקשורת מחדש למנהל הכללי של התת מודע. דרכו אפשר היה פתאום לייצר פריצות דרך משמעותיות בחיים מלעשייה וחוויות נפלאות כן, ממש התחזקתי..

מאז, מזה 25 שנה זכות גדולה עבורי לחלק את כלי הריפוי האלה ששינו את חיי מקצה לקצה-
לנשים רבות, בקליניקה, במפגשים אישיים, בקורסים, בהרצאות ולשלב את הידע בקהילה.
מצאתי שילוב מופלא להתחדשות– דרך טיפול גוף בשילוב טיפול בתת מודע. נתיב שהוציאו כל כך הרבה נשים לדרך! וכמובן הכלי המשמעותי שמלווה את הטיפולים וההדרכות עד היום זה :רייקי-אנרגית החיים, שאני עובדת אתו כמנוע צמיחה ריפוי והתחדשות מופלא לחיים!

מפתחת שיטת “התחדשות”- שילוב של ריפוי ומנוע צמיחה
מייסדת שיטת “שערי ריפוי” בשיתוף עם דקל שגיא
בוגרת לימודי דיפלומה לתקשורת היקפית BMC-SINGAPORE
רייקי מאסטר מזה 25 שנה, מורה ומנחת קבוצות.
רפלקסולוגית בכירה RCP עם התמחות קלינית בבית חולים.
מוסמכת לטיפולי גוף מטעם בית הספר לשיקום תנועתי אורטופדי-דרך הגב.
בוגרת שיקום אנרגטי ועולם התת מודע – דרגה 2.
קורסים במרכז מוכרים בקרן לעובדי הוראה של משרד החינוך.
“אשה פורצת דרך” בתחום שלוב ידע הריפוי בקהילה.
מרצה בארגונים, כנסים וחוגי בית
מחברת הספר “בנתיב העוצמה עם כוח החיים”
הכשרה ונסיון של 25 שנה בתחום הדרכה, הריפוי והטיפול.
הקליניקה עובדת בשיתוף ביטוחי רפואה – הפמי, וטארגאקאר.
קורסים מוכרים בקרן השתלמות של עובדי הוראה במשרד החינוך.

אז אם גם את מרגישה שהגיע הזמן להתחדש..
לחצי על הכפתור למטה, השאירי פרטים בטופס
ואצור אתך קשר בהקדם כדי שנצא לדרך החדשה.

הכי כיף בתקשורת אישית

מוזמנת ליצור קשר בטלפון או בווצאפ
או למלא פרטים בטופס ואחזור בהקדם