"מדהים לחוש את זרימת החיים לתוך כפות ידי, המגע,החום,הרגיעה שנחה על המטופל אחרי יום עבודה עמוס,זה הסוד שנפתח לפני עקב הלימוד והאימון"

 ש. בוגר קורס רייקי ריפוי והעצמה מרכז אתגר  דצמבר 2013

"כבר במפגש השני הרגשתי שהרייקי גרם לי להיות רגוע יותר באופן אישי כמו כן אפשר לי לטפל בבן שלי שסבל מכאב ברגל ולהורדת חום של הבת שלי. באופן כללי אני ממליץ על המתנה הזאת שנקראת רייקי "

ז.בוגר קורס רייקי ריפוי העצמה מרכז אתגר דצמבר 2013

 

"לבת שלי כאב הגב,עשיתי לה טיפול רייקי בערב,בבוקר היא קמה ללא כאבי גב. אני מקוה להמשיך ולרפא את עצמי  והסובבים אותי ולעזור להן עם המתנה שקיבלתי. ממליצה להתחבר לרשת הרייקי-זאת זכות!"

 א.ש. בוגרת קורס רייקי ריפוי והעצמה דצמבר 2013

"הנס שלי- שינוי הרגל במקום העבודה. כשלושה שבועות מתחילת לימוד הרייקי החלטתי לשנות גישה בעבודה. אחרי החלו עובדים אחרים לעשות זאת והאוירה שהיתה עד כה עכורה ועוינת הפכה דינאמית ונעימה. למעשה נסתי מההרגל הקבוע וכך זכיתי בנס וכמובן שאר העובדים."

בוגרת קורס רייקי דצמבר 2013

"מדהים לחוש את זרימת החיים לתוך כפות ידי. המגע, החום, השיח,הרגיעה שנחה על המטופל לאחר יום עבודה עמוס,זה הסוד שנפתח לפני עקב הלימוד והאימון"

ש. בוגר קורס רייקי דצמבר 2013

"כבר במפגש השני הרגשתי שהרייקי גרם לי להיות יותר רגוע באופן אישי. כמו כן הרייקי אפשר לי לטפל בבני שסבל מכאב ברגל והורדת חום של ביתי באופן כללי אני ממליץ על המתנה הזאת שנקראת רייקי"

ז. בוגר קורס רייקי דצמבר 2013

 "מתחילת הלמודים נעשיתי יותר רגועה ושליווה. בנוסף בני בן ה-4 סבל מכאבי אוזניים הוא בכה וצעק ולא ידע מנוח. הנחתי את כפות הידיים עליו ועשיתי לו "טיפול חירום". תוך 2 דקות הילד נרגע ונרדם למשך שעה!"

ח. בוגרת קורס רייקי דצמבר 2013

 

"קמתי בבוקר חסרת אנרגיה נזכרתי ברייקי שכבתי במיטה ועשיתי לעצמי רייקי. לאחר כחצי שעה קמתי מהמיטה מלאת אנרגיה ליום עמוס. תודה רבה! רייקי עבורי מעצים מחזק פותח אופקים ואפשרויות נוספות"

ג. בוגרת קורס רייקי דצמבר 2013

         

"אני ממליצה בחום לכולם להתחבר לאנרגיה הטובה והזמינה הזו. מאז אני עושה רייקי לעצמי ולילדיי ולקרוביי בכל מכאוב קטן או גדול פיזי או ריגשי ואני רואה ומרגישה את הקסם שזה עושה לא עובר רגע שחושבת לעצמי : חבל, חבל שאין את זה לכולם. חבל שאחיותיי והוריי לא מחוברים לזה. חבל שילדיי לא מחוברים לזה. חבל שרוב האנשים לא יודעים על האפשרות הנפלאה הזו להתחבר לקסם הזמין הזה. זו לא קלישאה. זה אמיתי וזה עובד"

 (א. בוגרת קורס רייקי דצמבר 2013)