*סמינר אנרגית חיים - רייקי שלב 1+2 ועוד יותר מזה.. Key For Life ריפוי והעצמה 8  מפגשים מרתקים וחוויתים עם כלים לריפוי והעצמה לחיים

קורס מרתק לריפוי והעצמה בחיבור עם תכנים המשלבים רוח וחומר, עידן חדש, כלים ממדעי האופטימיות, האושר ותובנות חדשות להעצמה וחיזוק מיידי בחיים. *הקורס מוכר  בקרן לעובדי הוראה בשנת השתלמות-קוד מוסד 2645

איך אפשר לגרום לחיים לעבוד בשבילנו? מקבלים מפתח עוצמתי לחיים – ומפנים מקום לדברים החשובים באמת כלים קלים ותומכים לחיים נוחים שעושים את הקסם האמיתי בחיים!

כלים במהירות האור – לשיפור החיים בחומר

 

החיים מביאים אתגרים לא פשוטים, נשאבים למרוץ החיים מעניקים, מארגנים, מתרוקנים.. ולא תמיד נשאר מה לתת,או מקום לדברים שאנחנו רוצים יש רכיב סודי לחיים שמאפשר את הדברים החשובים באמת!

לעיתים זה זמן דווקא לפנות מקום בדיסק... ולתת גז בעליה..אבל הפעם ללא מאמץ..וזה אפשרי. הסמינר מעניק  כלי מיידי,תומך, מזין, מטעין, מחזק – וזה בידיים שלך!

בסמינר הזה תקבלו: קודם כל חוויה, עניין , סקרנות ופתיחה לעולמות  חדשים. חברה נעימה עם אנשים סקרנים לדברים חדשים, כמוך! הכנתי  לך סדנא עם תכנים  המשלבים : את החיים כאן ועכשיו  בחיבור עם מטאפיזיקה, תכנים משלבים רוח וחומר כלים ממדעי האופטימיות והאושר. תובנות, חדשות לקחת לשימוש מיידי לחיים. וכן, לפעמים גם קריצה וצחוק בריא על החיים.. ובעיקר - כלי חדש לקחת לדרך! -כלי להזין את עצמך ולתמוך בעצמך -כלי למלא מצברים מחדש -כלי פשוט זמין ונוח להתמודד ולהקל על כאב -כלי להרגיע ולהרדים ילד נסער -כלי זמין לשחרור עומס ואגירת כוחות -כלי לרגיעה, שקט נפשי שכל כך רצית -כלי לשחרור דאגה וחיזוק בטחון -כלי שמאפשר שינה טובה ונינוחה -כלי מתרחב להזין את עצמך ולתמוך בעצמך -כלי להגנה על  עצמך ביום קשה על הילד שלך, הבית שלך -כלי לנקות אנרגיה לא נוחה -כלי לשדרג ולהרחיב  את הטיפול שלך -כלי לשלוח טיפול לילד בבית הספר או לאבא בדיור מוגן -מבלי לצאת מהבית. -כלי לשלוח הרגעה וחיזוק למבחן, לראיון, לבדיקה,לניתוח. -כלי לעבוד על הרגלים שאת רוצה לשנות. -כלי לטפל בחסמים מהעבר. -כלי שמאפשר לך להתחיל יום חדש בנינוחות. -כלי שמחזיר את הכוח לידיים שלך! * הקורס מוכר בקרן השתלמות לעובדי הוראה. 8 מפגשים – 3.5 שעות למפגש הסמינר הבא נפתח: *זה המקום להשאיר פרטים ונחזור אליך טלפונית בהקדם:

להרשמה לחץ כאן!

 

*סמינר אנרגית חיים – רייקי שלב 3 ועוד הרבה יותר.. Key For Life - ריפוי והעצמה

8-12 מפגשים חווייתים ומעצימים עם מפתח לחוזה מחודש עם החיים!  *הקורס מוכר  בקרן לעובדי הוראה בשנת השתלמות-קוד מוסד 2645 קורס שמאפשר כלים לריפוי, משולב עם צמיחה אישית והעצמה. מהו מסע הנשמה בחיים האלה. הנתיב להתחבר למקור השפע  וכלים לריפוי, התקדמות והגשמה עצמית.  סמינר ייחודי המאפשר מפגש מחודש עם עצמי וחוזה חדש עם החיים! משתתפים רבים מתארים פריצת דרך משמעותית בקורס הזה דרך מפגש עם הנתיב שלהם ועם חלקים שביקשו להחלים, התגלות ולפרוץ כבר זמן רב!  לקורס הזה מוזמנים תלמידים בוגרי שלב 1 ושלב 2 הרוצים לפרוץ קדימה ולהיות מאסטר לחיים האישיים שלהם. ולהכיר את אנרגית החיים עוד יותר מקרוב ובעיקר את עצמם להיפרד מחסמים למימוש בחיים ולהיזכר בכוח האמיתי שלהם! גם כאן הכנתי  לך סדנא עם תכנים לא שגרתיים המשלבים את החיים כאן ועכשיו עם תהליך העצמה, השאלה הקיומית ומתנות רבות שפגשתי בדרך ומחכות לכם. אנרגית חיים  שלב 3- זו הבחירה של הלב להיפרד מדרך הכאב ולפתוח את הדלת לטוב שיש לחיים להציע לך

 

     רוצים לקבל את המפתח השלישי? אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם בהקדם  * הקורס מוכר בקרן השתלמות לעובדי הוראה. 8-12 מפגשים – 3.5 שעות למפגש הסמינר הבא נפתח: *זה המקום להשאיר פרטים ונחזור אליך טלפונית בהקדם:

להרשמה לחץ כאן!

 

רייקי  TO GO  - חדש!! לאנשים עסוקים מאד - מפגש אחד מיוחד מעצים וחוויתי 5 שעות של אהבה והדרכה משולב בהרצאה, חוויה ומפתח לחיים! 

כלים במהירות האור – לשיפור החיים בחומר   החיים מביאים אתגרים לא פשוטים, נשאבים למרוץ החיים מעניקים, מארגנים, מתרוקנים.. ולא תמיד נשאר מה לתת או מקום לדברים שאנחנו באמת רוצים. בהדרכה  קצרה תקבלו  כלי תומך,מזין,מטעין, מחזק – וזה בידיים שלך! באים ולוקחים חוויה וכלי משמעותי TOGO  לחיים. הכנתי לכם מפגש יחיד מלא העשרה וכלים לדרך: קודם כל חוויה, עניין , סקרנות ופתיחה לעולמות  חדשים. הרצאה עם תכנים המשלבים את החיים כאן ועכשיו עם כלים ממדעי האופטימיות ואושר ותובנות חדשות לחיים. עם חברה נעימה ואנשים סקרנים כמוך, וכלי ממשי לקחת לחיים  TOGO באופן מיידי! מה תקבלו במפגש:

 • חוויה מיוחדת ומעצימה.
 • כלי לשינוי מצב פיזי, רגשי ואנרגטי בזמן קצר
 • כלי לחיזוק, הטענה ואגירת כוחות
 • הדגמה איך הכלים משפיעים על חוויה גופנית
 • כלי המאפשר להקל על החיים שלנו כאן ועכשיו
 • כלי שנותן ביטחון בדרך וזמין בכל מקום וזמן
 • כלי להקל על כאבים ולהתמודד עם בעיות בריאות
 • כלי להחזיר את הכוח לידיים שלך!

*קחי לך בוקר או ערב מרוכז  של אהבה לעצמך ובואי לחוויה  מהנה עם משמעות ותצאי כבר הביתה עם כלים  TO GO לחיים את יכולה לבוא עם כמה חברות למפגש מיוחד *ברור - שהקורס מיועד לגברים ונשים כאחד   *זה המקום להשאיר פרטים ונחזור אליך טלפונית בהקדם:

להרשמה לחץ כאן!

סמינר יום – לבחור החיים!

בחירה בחיים! להחזיר את הכוח לידיים נתיב העוצמה עם אנרגית החיים מפגש  של הדרכה משולב בהרצאה, חוויה ומפתח לחיים!

כלים במהירות האור – לשיפור החיים בחומר איך למגנט בריאות? איך למקסם את החיים? מה באנו בכלל לעשות כאן החיים  שלנו לא ממש קלים – אז איך בכל זאת אפשר להביא קלות  וקסם לדרך בהדרכה  קצרה תקבלו  כלי תומך,מזין,מטעין, מחזק – וזה בידיים שלך! באים ולוקחים חוויה וכלי משמעותי להחלמה והעצמה נחווה תרגילים שיפעילו יחדשו  ויעצימו תאים בגופינו. זה המקום לקבל כלים להיות מוביל הדרך של הגוף שלך והנתיב בעולם הזה. מה תקבלו במפגש:

 • חוויה מיוחדת ומעצימה.
 • כלי לשינוי מצב פיזי, רגשי ואנרגטי בזמן קצר
 • כלי לחיזוק, הטענה ואגירת כוחות
 • הדגמה איך הכלים משפיעים על חוויה גופנית
 • כלי המאפשר להקל על החיים שלנו כאן ועכשיו
 • כלי שנותן ביטחון בדרך וזמין בכל מקום וזמן
 • כלי להקל על כאבים ולהתמודד עם בעיות בריאות
 • כלי להחזיר את הכוח לידיים שלך!

*זה המקום להשאיר פרטים ונחזור אליך טלפונית בהקדם:

להרשמה לחץ כאן!

  קורס – רייקי אנרגית החיים – שלב 1 מפתחות קטנים לחיים גדולים 3 מפגשים חווייתיים ומרתקים - ומקבלים באופן מלא ונינוח מפתח עוצמתי לחיים  - כלים תומכים לחיים נוחים  

כלים במהירות האור – לשיפור החיים בחומר

החיים מביאים אתגרים לא פשוטים, נשאבים למרוץ החיים מעניקים, מארגנים, מתרוקנים.. ולא תמיד נשאר מה לתת לעיתים זה זמן דווקא לבחור מנוע חדש ולתת גז בעליה.. בואי לקבל כלי תומך,מזין,מטעין, מחזק – וזה בידיים שלך! בבחירה אחת - תוך זמן קצר הכל יכול להשתנות! בסמינר הזה תקבלי: קודם כל חוויה, עניין , סקרנות ופתיחה לעולמות  חדשים הרצאה עם תכנים המשלבים את החיים כאן ועכשיו עם טיפים לאופטימיות ואושר ותובנות חדשות לחיים. ובעיקר - כלי  ממשי חדש לקחת לדרך! - להזין את עצמך ולתמוך בעצמך - למלא מצברים מחדש - פשוט זמין ונוח להתמודד ולהקל על כאב - להרגיע ולהרדים ילד נסער - זמין לשחרור עומס ואגירת כוחות - לרגיעה, שקט נפשי שכל כך רצית - לשחרור דאגה וחיזוק בטחון - כלי שמאפשר שינה טובה ונינוחה - כלי שמאפשר לך להתחיל יום חדש בנינוחות - כלי להחזיר את הכוח לידיים שלך! הסמינר הבא נפתח:

*זה המקום להשאיר פרטים ונחזור אליך טלפונית בהקדם:

להרשמה לחץ כאן!

*ברור - שהקורס מיועד לגברים ונשים כאחד

קורס  אנרגיית  החיים – רייקי שלב 2  ועוד מעל ומעבר 5 מפגשים חוויותים ומרתקים עם כלים שמרחיבים את אופק החיים למחוזות חדשים   למה לעבוד קשה- אם אפשר לגרום ליקום לעבוד בשבילנו ? בסמינר הזה תקבלי - מפתחות קטנים לחיים גדולים! כי תגלי שאת הרבה יותר גדולה ממה שמחשבת עד היום!   כמובן- חוויה, עניין , סקרנות ופתיחה לעולמות  חדשים גם כאן הכנתי  לך סדנא עם תכנים לא שגרתיים המשלבים את החיים כאן ועכשיו עם כלים ממדע אופטימיות ואושר, וקשר לפיזיקה עכשווית, משמעות המחלה וחיזוק תדרי הבריאות בעידן החדש. חברה נעימה עם אנשים סקרנים כמוך, תובנות חדשות לקחת לשימוש לחיים.

כלים במהירות האור – לשיפור החיים בחומר מה תקבלו בסמינר:   -  כלי להתמודד ולהקל על כאב -  כלי  להזין את עצמך ולתמוך בעצמך -  כלי להגנה על  עצמך ביום קשה, הגנה על הילד שלך, הבית שלך. -  כלי לנקות אנרגיה בחדר או מרחב -  אפשרות לשלוח טיפול לילד בבית הספר או לאבא בדיור מוגן -  בלי לצאת מהבית -  אפשרו לשלוח הרגעה וחיזוק למבחן, לראיון, לבדיקה,לניתוח -  אפשרות לעבוד על הרגלים שאת רוצה לשנות -  אפשרות לטפל בחסמים מהעבר -  כלי זמין לשחרור עומס ואגירת כוחות -  כלי לרגיעה, שקט נפשי שכל כך רצית -  כלי לשחרור דאגה וחיזוק בטחון -  כלי שמאפשר שינה טובה ונינוחה -  כלי שמאפשר לך להתחיל יום חדש בנינוחות -  כלי להחזיר את הכוח לידיים שלך! הסמינר הבא נפתח: *זה המקום להשאיר פרטים ונחזור אליך טלפונית בהקדם:

להרשמה לחץ כאן!

 *ברור - שהקורס מיועד לגברים ונשים כאחד

  רייקי מאסטר מורה לאנרגית החיים מסלול אישי וקבוצתי למאסטר מורה להאיר את הדרך בנתיב החיים עם אנרגיית החיים *זה המקום להשאיר פרטים ונחזור אליך טלפונית בהקדם:

להרשמה לחץ כאן!