קוראים כותבים-הספר בנתיב העוצמה עם כוח החיים

על הספר: "בנתיב העוצמה עם כוח החיים"/שרה מתוקי-נעמן
לגלות את סוד אנרגית החיים

הספר הזה נכתב:
* לאנשים מדהימים שלפעמים אתגרי החיים משכיחים מהם כמה הם גדולים.
* למטפלים הוליסטיים בכל התחומים-תשובות לשאלות שכל אחד מאתנו פוגש בדרך.
* למטפלים ברייקי/אנרגיית חיים-סודות האנרגיה נפתחים למחוזות חדשים.
* להולכים בדרך האור ונפגשים עם פתיחת שער המודעות.
* לנשים כמוני שלפעמים שוכחות את הכוח שלהן – לזכור תמיד שהכוח בידיים שלנו!

על הספר:
הספר "בנתיב העוצמה" נכתב מתוך רצון לא מוסבר להביא את הידע על אנרגית החיים אותו חוויתי דרך הרייקי-אנרגית החיים. שנים לאחר מכן הבנתי שאנרגית החיים נמצאת בכל פרח בכל עץ בכל נשימה..רק שעבורנו בני האדם, אנרגית החיים הגיעה כמתנה זמינה באופן מופלא דרך הרייקי – אנרגיה מרפאה מזינה תומכת מנחמת ובאותו זמן מעוררת לנתיב האישי של הנשמה להגשמה ויצירה בעולם הזה.

במהלך עשרים השנים האחרונות מאז מצאתי את עצמי חבוקה באופן קסום ביותר באנרגית חיים במהלך קורס רייקי שהיה חלק משנת ההכשרה הראשונה שלי כמרפאה ומטפלת הוליסטית, מצאתי את עצמי עובדת עם היכולות שהעניק לי וצללתי בחדווה לתוך המופלאות של עולם הריפוי שאפשר לי לחוות את האור של אנרגית החיים בכל רגע נתון. כמעט בלי הכנה מוקדמת מצאתי את עצמי מתמסרת לנתיב שהוביל אותי למחוזות לא מוכרים ועם זאת כל כך נפלאים.  במהלך הזמן הזה מצאתי את עצמי חוקרת, שואלת בודקת את הסוד של אנרגית חיים מכל כוון אפשרי. איך זה עובד? מה זה עושה? באיזה אופן הרוח מניעה את החומר ומשנה את מהותו? איך שני העולמות האלה החומרי והרוחני, שנראו לי באותו זמן בלתי ניתנים לגישור- איך הם נפגשים? כיצד הם משפיעים אחד על השני.. באיזה אופן הם יוצרים דו שיח..ואיך זה בעצם משפיע על השמחה שלנו ועל מצבי חולי ובריאות.בגוף שלנו.

בדרכי מצאתי את עצמי בנתיב שקורא לי לחוש..ללמוד, להתקדם, להתרחב ויחד עם זה הרצון העז ללמד ולהרחיב עולמות של אנשים אחרים. מצאתי את עצמי ללא מנוחה מנסה להבין את הסוד של אנרגית החיים – שואלת מורים רוחניים, ובאותו זמן בודקת את הרוח מהצד של החומר – מצאתי את עצמי לומדת סמינרים בפיזיקה עכשווית, פיזיקה קוונטית ומטאפיזיקה, שאלתי מורים ומרצים גם מהתחום האקדמי איך הם מבינים ורואים את מהות האנרגיה..ובמקביל גם התעמקתי בשאלות בנושא בתיקשורים ממדריכים רוחניים. בדרכי בשילוב בין שני העולמות – מצאתי סודות ברוח המפעימים את החומר בכל נגיעה, בכל אדם שפגשתי בדרך. יכולתי לחוות את ההתעוררות, את התנועה קדימה, את שמחה ואת היצירה שפרצה מאנשים שזכיתי בנתיב שלי גם ללמד ולהיות חלק מתהליך העוצמה שלהם.

הספר "בנתיב העוצמה" נכתב מתוך רצון לא מוסבר להביא את הידע על אנרגית החיים אותו חוויתי דרך הרייקי. שנים לאחר מכן הבנתי שאנרגית החיים נמצאת בכל פרח בכל עץ בכל נשימה..רק שעבורנו בני האדם, אנרגית החיים הגיעה כזמינה דרך הרייקי – אנרגיה מרפאה מזינה תומכת מנחמת ובאותו זמן מעוררת לנתיב האישי של הנשמה להגשמה ויצירה בעולם הזה.

הספר "בנתיב העוצמה עם כוח החיים" מעלה שאלות מהותיות של אנשים רבים הנחשפים לעולם הרוחני, לעולם הטיפולי.. שאלות בהם נפגש כל מטפל בכל תחום.  היו פעמים רבות שהרגשתי שם לבד..עם הזמן הבנתי שיש עוד רבים הצועדים בדרך עם שאלות דומות .כתיבת הספר היתה חלק מתחושת שליחות פנימית לכתוב על הדרך..לשירות הצועדים בנתיב העוצמה הריפוי והאהבה..וכמה נפלא שיש רבים הצועדים בדרך!

ספר  בנתיב העוצמה – מהותו העצמה, העצמה של אדם, העצמה של אשה מחולשה לכוח, מחולשה- לכוח שלה. ומהו אותו נתיב של העוצמה? נתיב העוצמה הוא המקום שבו אתה יוצא  מהמקום הנוח והמוכר לדרך לא נודעת. יוצא לדרך בלי לדעת לאן זה יוביל, בלי לדעת איך זה יהיה,  בלי לדעת אם זה  בכלל יצליח,לפעמים נגד כל הסיכויים, לפעמים תוך היעדר תמיכה מהסביבה הקרובה, לפעמים נגד כל הסיכויים-אבל רק עם ידיעה אחת בלבד – שהלב שלך מוביל אותך והקול הזה שבלב הוא החזק מהכל!

הספר מוביל לתוך פרק המביא את חזון הריפוי לעידן החדש המביא את האתגרים וההזדמנויות העומדים לפנינו בזמן החדש ומסיים עם הפרק "כל אחד הוא מאסטר"– שמהותו למצוא את השמחה ההגשמה והכוח שבתוכנו דרך סוד החיים.

 

קוראים כותבים על הספר:

 ניסים אמון:

"..את מאוהבת במה שאת כותבת ומביאה את האהבה והידע דרך המילים. מי שבדרך.. מקבל תשובות. ומי שעוד לא יצא לדרך, אין ספק שיוכל להבין מה עובר על אנשים שקרובים לו ובוחרים בנתיב התודעה, הריפוי, הטיפול.. זה ספר שגורם לאנשים לזוז..לנוע..לצאת לדרך.."

מיכל:

.."בקוראי  את הספר, פרק אחר פרק, מצאתי עצמי מזדהה באופן כמעט מוחלט, עם התחושות שסיפרת עליהן, עם הרגשות שחווית, עם ההודיה, עם הסליחה,עם התהליכים שעברתי אני עצמי, בשנים האחרונות..

הדבר המשמעותי ביותר עבורי מקריאת הספר שהביאה אותי ליצירת אמון מחודש ובלתי מעורער בכוח שנמצא גם בתוכי, וביכולתי לברוא מציאות חדשה, ליצור חיים חדשים וטובים יותר, בריאות, יופי, אהבה ושמחה, שפע וריפוי, כשאני זוכה לראות ביסוס לכל החוויות שחוויתי באופן אישי, ושאני לא לבד!!!!

"חיי עברו מאז לא מעט תפניות. חלקן קלות וחלקן מורכבות. בין היתר, החלטה קשה מאד שקיבלתי, לפרק את התא המשפחתי שבניתי במו ידיי ובאהבה גדולה,מתוך הבנה שהאופן שבו התנהלו חיי עד כה, איננו נכון לי יותר, ואיני רוצה להמשיך את חיי מתוך תסכול וייאוש, ותחושה שאני כבולה בתוך נורמות שהיו נכונות לי דאז, אך לא עוד

יש עוד נשים כמוני, שבחרו בנתיב של עוצמה ויושרה. אני לא לבד בדרך הזו. יש לי שותפות למסע הזה גם אם עדיין לא הכרתי אותן…נשים שבחרו להיות נאמנות לייעוד שניתן להן, לרפא, ללמד, להעביר אנשים אחרים תהליכי ריפוי וצמיחה, ללוות תלמידים בדרכם לעבודה באור,תוך מחיר לא פשוט שעליהן לשלם, כי לא תמיד השינוי שאנו עוברות מתקבל ע"י הסביבה הקרובה בהבנה, בהכלה ובכבוד…. 

קריאת הספר רק חיזקה בי את הידיעה שאני אכן בנתיב של עוצמה, העוצמה הפנימית שלי, שמקבלת תוקף בלתי מעורער ע"י אור הבורא. ואני אכן בדרך הנכונה עבורי.

 

אני מאמינה שהספר יכול להעצים ולתרום לאוכלוסיות רבות, וכפי שציינת- לנשים שנמצאות בתהליכי העצמה, בנתיב של עוצמה, התפתחות וצמיחה, ולכל אלה, שעדיין לא שם, אך עשויות לשאוב ממנו השראה ואולי אף לקבל את הכוח לקום וליצור שינוי בחייהן.

תבורכי שרה יקרה,

אפילו בעודי כותבת לך מייל זה אני בוכה.  דמעות של שמחה והכרת תודה.

חיבוק ענק!!!!!!

שפע של אור, אהבה ושמחה"

מיכל.

אילה:

"לאחר קריאה של "נתיב העוצמה" עברתי תהליך מסוים עם עצמי. גיליתי כמה נקודות אשר נגעו בי מאוד, ענו על שאלות מסוימות והעלו שאלות נוספות

 

צעדתי בספר  עם התהליך שעוברת המחברת במהלך חייה המקצועיים: מאישה שלא כל כך יודעת ולא כל כך בטוחה לאשת טיפול ואשת מקצוע חזקה ומועצמת.כמובן שהמהפך חודר לחייה הפרטיים ולהתנהגות היום יומית. הזדהיתי בצורה חזקה עם המהפך הזה כיוון שאני עצמי מרגישה דבר דומה: מזה כמה שנים החשבתי את עצמי לאשה חלשה,פוחדת ולא יודעת. אך עם הזמן, עם זרימת החיים בכלל ועם נגיעה ברייקי בפרט אני מגלה התעוררות חזקה, צמאון לשינוי וידעה ברורה מי אני רוצה להיות.

הרגשתי סוג של צעידה אחר צעדיה של שרה בתוך הספר.

לסיכום דבריי, אני מודה לך שרה על הספר המופלא, על התהליך שעברת ועזרת לעבור גם לי.."

המון תודה

אילה באהבה

"וכאשר אני נרפא אינני נרפא לבדי

והמוני המונים נרפאים איתי כאשר אני נרפא"

קורס בניסים

להזמנת הספר :

טופס**

עלות הספר כולל המשלוח : 72ש"ח