ר.מרצה באוניברסיטת בר אילן

"אני מעביר בשמחה המלצתי החמה על הגב' שרה מתוקי וטיפול רייקי שהיא מציעה למי שבעצם כבר נואש מכל הטיפולים הקונבנציונלים שמציעה הרפואה העכשווית.

הגעתי לשרה כשאני סובל מכאבי ראש חריפים שמוכרים בספרות המחקרית ככאבי ראש מקבצים ובשמם הלועזי "קלויסטר הדקס" מדובר בכאב ראש חריף ביותר בסביבות ארובת העין שרק טיפול תרופתי חזק במיוחד יכול להתגבר עליו וגם באופן לא מלא.

גב' שרה בעזרת ידי הפלא שלה וגישתה המבינה והמכילה הציעה לי טיפול רייקי. שתי כפות ידיים שריחפו מעל למצח והעיניים , גלי חום נעימים,שקט,תחושה של צלילה לשינה עמוקה-כל אלה הציעו לי פתרון מצוין לכאבים העזים לאחר הטיפול חשתי הקלה מידית הלילה שבו ישנתי ללא כאבים-הלילה הזה היה הפתעה של ממש. ממליץ בחום שווה נסות".

ש. אומנית
הגעתי לטיפול כאשר אני סובלת ממגרנות קשות לאורך זמן רב שסירבו להניח לי. לאחר הטיפול השני הכאבים פשוט נעלמו. אני נושמת !!!

ר. עורכת דין
תודה יקרה!! כל כך רצינו ילד.. הבדיקות הראו שהשחלות מסרבות לבייץ. הרופאים לא נתנו לי סיכוי להכנס להריון ללא טיפולי הפריה. בחודש שנותר לי עד הטיפול עשיתי טיפולים במרכז שלך. כל שבוע אחרי הטיפול האולטרסאונד הראה הבשלה של הביציות. לאחר חודש נקלטתי ללא כל טיפול אחר. פשוט אושר.

ע. מנהלת בחברת ביטוח
הגעתי אליך עם בעיה אישית שהטרידה אותי בחיים. באופן  מופלא במהלך הטיפול פתחת לי את ההבנה. יכולתי להבין איפה אני מתישה את עצמי ומפזרת אנרגיות ריקות ולא מאפשרת תקשורת נכונה עם עצמי ועם מה שקורה לי בחיים. אני בהחלטה ברורה לייצר שינוי!

שרה רוזנר - מנהלת בית ספר לתפירה
"הגעתי לרייקי אחרי משבר פטירתו של בעלי עם קושי נוסף שהתגלה מאוחר יותר שאני חולה בסרטן המעי הגס בדרגה קשה עם גרורות. שרה מתוקי והרייקי סייעו לי להחלמה מלאה.
היו תופעות לוואי אבל נמנעו תופעות קיצוניות. לקח 9 חודשים והכל היה מאחורי מאז 10 שנים ברוך השם הכל תקין. אני מאמינה שהרייקי עזר לי בכוחות ובהחלמה להיות נס רפואי.
מאז פעלתי באגודה למלחמה בסרטן, למדתי בעצמי ריפוי. יש לי היום בית ספר לאופנה וסטיילינג בשוהם "חוג למחט" מצליח בשוהם. פתחתי את עולמי ויצאתי לעצמאות.
קבלתי מתנת חיים זאת זכות גדולהֱ!"

שרה רוזנר -בוגרת קורס רייקי. תושבת שוהם